Szybka windykacja nieuczciwych partnerów biznesowych

Nieuczciwi partnerzy biznesowi są zawsze jednym z największych problemów każdego przedsiębiorcy. Na nieszczęście nie istnieje nigdy w pełni skuteczny sposób na uniknięcie sytuacji, w której wasz partner biznesowy lub klient będzie odmawiał zapłacenia za zakupione produkty lub zrealizowane usługi. Tego rodzaju sytuacje wynikają najczęściej z bardzo ciężkiej sytuacji finansowe waszego klienta.

O ile więc jest to dość niemała suma, to warto jak najszybciej zgłosić się do firmy windykacyjnej. Kancelaria Ultimatum pomoże wam zyskać należne wam środki finansowe, zanim wasz nieuczciwy partner biznesowy zostanie zalany całą lawiną innych dłużników. W takich postępowania w każdym momencie liczy się kolejność zgłoszeń, dlatego nie warto bagatelizować całej sprawy.
Firma windykacyjna na początku spróbuje załatwić całą sprawę polubownie dzwoniąc do waszego nieuczciwego klienta, wysyłając listy oraz dodatkowo umawiając się na spotkania. O ile te kroki nie przyniosą spodziewanego rezultatu, to wówczas zostanie wniesiona sprawa do sądu. Jeżeli działaliście dość bardzo szybko, to istnieje duża szansa na pozyskanie należnych środków majątkowych. W chwili bankructwa nieuczciwego partnera biznesowego, jego majątek zostaje zlicytowany, a wierzyciele spłaceni według kolejności zgłoszeń. Warto zatem na wszystkie opóźnienia w płatnościach oraz dodatkowo na niosące się z tym niepokojące sygnały na temat kondycji finansowej nieuczciwego partnera biznesowego, reagować dość bardzo szybko, abyście z całą pewnością mogli kiedyś odzyskać chociaż część należnych wam środków finansowych.  

Polecam: opinie o kancelaria ultimatum.