Reklama w internecie to przyszłość.

Tradycyjne modele reklamy w dzisiejszym świecie nie zdają egzaminu. Widzimy w internecie bardzo w większości przypadków zdjęcia, które w prześmiewczy sposób pokazują przedsiębiorców, którzy starają się promować swój produkt. Tradycyjne metody połączone z nieumiejętnością ichniejszym przeznaczenia dają opłakane skutki.

Wszyscy z niechęcią bierzemy rozdawane ulotki na ulicy po czym wyrzucamy je do kosza, nawet na nie nie spoglądając. Wszyscy również narzekamy na reklamy telewizyjne, które są nieciekawe, a dla wielu zbyt oderwane od rzeczywistości. Gdy pojawia się natomiast coś ciekawego, coś kiedy konsument dostaje pewną wartość dodaną od przedsiębiorcy, jesteśmy w stanie prześledzić zakup. Wszystko rozbija się o to, czy reklama jest znakomita. 
Ludzie nie lubią reklam. Uważają, że sami nie gorzej wiedzą co jest im potrzebne. I bardzo w bardzo wielu sytuacjach tak jest. Reklama ma możliwość pełnić funkcję informacyjną, lecz nie wmawiać konsumentowi, że konkretny produkt jest mu wymagany. Szafowanie takimi twierdzeniami może klienta odstraszać. Reklama powinna być także subtelna. Jeżeli będzie atakowała człowieka na każdym kroku i nie będzie można jej uniknąć- nie będzie spełniała swojej funkcji. Będzie odbierana jako coś uciążliwego, a nie wartego wątpliwości. Warto o tym pamiętać. Marketing powinna być również przyjazna dla klienta. Mieć przyjazną i zachęcającą formę, nie być suchymi informacjami, gdyż człowiek uzna, że jeżeli chciałby mieć suche informacje, z łatwością znalazłby je w internecie. Polecam też skupić się na pewnej grupie docelowej, ponieważ to, co dla jednych będzie atrakcyjne, dla innych będzie w całości niezrozumiałe, a nawet odstraszające. 
Warto zobaczyć: http://mocpisania.bloog.pl.